SINCLAIR čistička vzduchu SP-45A

Kód: SP-45A
Tip
Značka: Sinclair
6 490 Kč 5 364 Kč bez DPH
Skladem

Parametry čističky vzduchu

- Určeno pro  170 m3
- 3 stupně výkonu ventilátoru
- Hlučnost 19 - 51 dB
- Příkon Max 80W
- Pachový senzor
- Ionizátor
- Indikátor výměny filtru, HEPA filtr, Uhlíkový filtr

SADA FILTRŮ

Rozměry:

 59,4
 37,4
 20,1
 6,8

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Sinclai SP-45A je určena k čištění vzduchu v obytných místnostech, kancelářích a skladech. Díky 4-stupňové filtraci dokáže účinně odstranit z ovzduší bakterie, viry, plísně, roztoči, zápach a jiné druhy alergenů. Vhodná pro místnosti 10-45 m2.

Uvnitř čističky vzduchu Sinclair SP-45A naleznete:

 • Předfiltr: Hlavní funkcí tohoto filtru je zachytávání nečistot větších rozměrů (vlasy, chlupy atd.), čímž prodlužuje životnost dalších filtrů, které jsou umístěny za ním.
 • HEPA filtr s účiností 99,97% zachytává nejmenší částice o velikosti až 0,3 mikronu jako jsou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky zvířecích chlupů a další alergeny.
 • Filtr s aktivním uhlím likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech nových bytů, neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek.
 • Ionizátor: Vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

   

  Ovládání
  Jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu.

  Indikátor kvality ovzduší
  Snímač vizuálně zobrazuje kvalitu ovzduší ve vaší místnosti v různých barvách. Podle kvality ovzduší se automaticky nastaví rychlost ventilátoru, pokud je zařízení spuštěno v automatickém režimu.

  Indikátor výměnného filtru
  Indikátor výměny filtru vás upozorní, když je třeba vyměnit filtry. Zařízení vás automaticky upozorní, který filtry má být vyměněn.

  SADA FILTRŮ

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu Sinclair
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení