SINCLAIR čistička vzduchu SP-45A

Kód: SP-45A
Tip
Značka: Sinclair
6 490 Kč 5 364 Kč bez DPH
Skladem

Parametry čističky vzduchu

- Určeno pro  170 m3
- 3 stupně výkonu ventilátoru
- Hlučnost 19 - 51 dB
- Příkon Max 80W
- Pachový senzor
- Ionizátor
- Indikátor výměny filtru, HEPA filtr, Uhlíkový filtr

SADA FILTRŮ

Rozměry:

 59,4
 37,4
 20,1
 6,8

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Sinclai SP-45A je určena k čištění vzduchu v obytných místnostech, kancelářích a skladech. Díky 4-stupňové filtraci dokáže účinně odstranit z ovzduší bakterie, viry, plísně, roztoči, zápach a jiné druhy alergenů. Vhodná pro místnosti 10-45 m2.

Uvnitř čističky vzduchu Sinclair SP-45A naleznete:

 • Předfiltr: Hlavní funkcí tohoto filtru je zachytávání nečistot větších rozměrů (vlasy, chlupy atd.), čímž prodlužuje životnost dalších filtrů, které jsou umístěny za ním.
 • HEPA filtr s účiností 99,97% zachytává nejmenší částice o velikosti až 0,3 mikronu jako jsou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky zvířecích chlupů a další alergeny.
 • Filtr s aktivním uhlím likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech nových bytů, neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek.
 • Ionizátor: Vytváří velké množství záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

   

  Ovládání
  Jednoduché ovládání pomocí dotykového ovládacího panelu.

  Indikátor kvality ovzduší
  Snímač vizuálně zobrazuje kvalitu ovzduší ve vaší místnosti v různých barvách. Podle kvality ovzduší se automaticky nastaví rychlost ventilátoru, pokud je zařízení spuštěno v automatickém režimu.

  Indikátor výměnného filtru
  Indikátor výměny filtru vás upozorní, když je třeba vyměnit filtry. Zařízení vás automaticky upozorní, který filtry má být vyměněn.

  SADA FILTRŮ

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu Sinclair
Záruka: 2 roky