Panasonic Etherea 2,5 kW

Kód: 1307/BIL 1307/CER Zvolte variantu
Jednotky vhodné pro vytápění Energetická třída A+++/A+++ Topení do venkovní teploty -15° C
Značka: PANASONIC
33 100 Kč 34 400 Kč od 33 100 Kč 27 355 Kč bez DPH 28 430 Kč bez DPH od 27 355 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Parametry klimatizace

– Chladící výkon 2,5 kW  SEER 9,4 W
– Topný výkon 3,4 kW  SCOP 5,2 W
– Vhodná pro prostory do 25m²

 • ■ Elegantní a stylový design
  ■ Prémiová účinnost (SEER až 9,5/A+++)
  ■ Klimatizace a čistička vzduchu v jednom, díky vysoce účinné certifikované
  filtraci NanoeTMX Mark 2 (bezúdržbový titanový generátor OH radikálů, s certifikovaným
  inhibičním účinkem i proti SARS-CoV-2)
  ■ Automatické výfukové klapky se systémem Aerowings 2.0 pro vylepšené sprchové
  chlazení a difúzní vytápění
  ■ 4-směrná distribuce vzduchu
  ■ Extra tichý režim jen 19dB(A)
  ■ Ekologické chladivo R32
  ■ Zabudované WiFi ovládání
  ■ Kompatibilní s hlasovým ovládáním

Detailní informace

Detailní popis produktu

nanoeX

Hydroxylové radikály (známé též jako OH radikály), které jsou hojně zastoupené v přírodě, dokážou zabránit množení škodlivin, virů a bakterií, čímž čistí vzduch a redukují zápach. Technologie nanoe™ X dokáže přenést tyto mimořádné výhody do interiéru, aby se tvrdé povrchy, bytový textil i celý interiér proměnily v čistší a příjemnější místo k pobytu – ať už v domácnosti, v zaměstnání, nebo při návštěvě hotelů, obchodů, restaurací atd.

Hydroxylové radikály jsou nestabilní molekuly vyhledávající reakci s jinými prvky, jako je například vodík, kterých se zachytí. Díky této reakci mají hydroxylové radikály možnost potlačit množení škodlivin, jako jsou bakterie, viry, plísně a pachy, rozkládat je a neutralizovat jejich nepříjemné účinky. Tento přirozený proces významně zlepšuje vnitřní prostředí.

03-nanoe-x2

Technologie nanoe™ X od společnosti Panasonic jde ještě o krok dál a přináší přírodní čisticí prostředek – hydroxylové radikály – do interiéru, aby pomohla vytvořit ideální prostředí. Technologie nanoe™ X generuje hydroxylové radikály obsažené ve vodě, čímž zvyšuje jejich efektivitu a prodlužuje jejich životnost z necelé sekundy ve volné přírodě na více než 600 sekund, tj. 10 minut, takže se mohou snadno šířit po místnosti.

nanoex 2

Co je na technologii nanoeX jedinečné?

Hydroxylové radikály dokážou potlačit nečistoty, určité viry a bakterie, a tím i čistit vzduch a redukovat zápach. Tato vyspělá technologie nám umožňuje ošetřit tímto roztokem i husté tkaniny, takže může dojít k odstranění nebezpečných látek ze závěsů, rolet, koberců a nábytku, ale také z tvrdých povrchů a samozřejmě ze vzduchu, který dýcháme.

nanoex 3

nanoex 4

nanoeX nesutálé zlepšování ochrany

5

1. Zbavuje zápachu
Pachy
 
2. Schopnost zabránit vzniku a množení 5 typů škodlivin:
Bakterie a viry, plísně, alergeny, pyly, nebezpečné látky
 
3. Zvlhčuje:
Pokožka a vlasy
 
Uváděné účinky a výkon technologie nanoe™ X lze očekávat pouze ve stejné místnosti, ve které je umístěna jednotka, a liší se podle velikosti, prostředí a využití místnosti. Dosažení úplného účinku může trvat několik hodin (více informací viz níže uvedené výsledky zkoušek). Technologie nanoe ™ X není lékařské zařízení. Je třeba dodržovat místní stavební předpisy a hygienická doporučení.
 
Kde se technologie nanoX používá?
 
Tuto technologii najdeme v různých řešeních pro čištění vzduchu a povrchů, ve vlacích, výtazích, automobilech, domácích spotřebičích, v rámci kosmetické péče… a samozřejmě v klimatizaci. Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions začleňuje technologii nanoe™ do široké škály zařízení pro obytné i komerční prostory. Jedná se o řešení, které nevyžaduje filtry ani údržbu a může fungovat nezávisle na vytápění nebo chlazení.
 
PANASONIC-08-RAC-NANOEX
 
Tato technologie se používá v domácnostech i ve veřejných budovách, kde je požadována vyšší kvalita vzduchu, například v kancelářích, nemocnicích, zdravotnických střediscích a hotelech.
 
Pokročilé chytré ovládání a hlasový asistent
 
Panasonic věnoval čas a zdroje k vývoji technologie ke zlepšení vzdáleného ovládání pomocí chytrého telefonu a ke zlepšení hlasového asistenta. Panasonic Etherea je kompatibilní s aplikací Panasonic Comfort Cloud, který je navržen pro snadnou správu všech systémových funkcí prostřednictvím Vašeho chytrého telefonu.
Screenshot_1Screenshot_2
 
Aerowings 2.0
 
Technologie Panasonic Aerowings se skládá ze dvou nezávislých lamel pro určení směru distribuovaného vzduchu. Tyto lamely lze ovládat elektronicky.
 
SPECIFIKACE:
Specifikace

Doplňkové parametry

Kategorie: Panasonic Etherea
Záruka: 2 roky celkem + 5 let na kompresor